Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a metin2?

Miért nem indul a metin2?

Figyelt kérdés
Nem ma kezdtem meg minden.. eddig privát szervereken játszottam, meg minden.. aztán gondoltam visszatérek a sima, .hu metinre.. meglepődtem ezen az új kliensen is, hogy le kell tölteni a Gameforge live-et..na mindegy, letöltöttem, a kliensen keresztül a Metin2-t is.. rámennék hogy játsz most.. és tádámm:"The game Metin2 failed to start".. ilyenkor mi van?

#hiba #Metin2 #bug #Gameforge #Gameforge Live #éncsináltamvalamitrosszul
2013. nov. 8. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán ezzel azt akarta mondani a szerver,hogy hagyj le a számítógépes játékokkal és valami rendes időtöltésre használd azt az időt,amit metin2-re pazarolnál.
2013. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
edzek eleget ne aggódj ;)
2013. nov. 9. 02:12
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is írt ilyet... és letöröltem, és letöltöttem újra. Nekem jó volt.
2013. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam már háromszor... és ugyanezt írja ki..
2013. nov. 9. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a supporton irj nekik ! ott ertelmes välaszt is adnak 1-2 napon belül !
2013. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem azt írja ki hogy ?????????????????? egy ilyen hibaüzenetet pedig apám gépe és ez elég bika

2013. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a wowot .. :) ez rögtön indult:D erről ennyit :D azért ha valaki tudja a megoldást leírhatná, esetleg van más is akinek ugyanezt írja ki, és hátha megoldódik neki a problémája általatok .. :)
2013. nov. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!