Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban leszedtem egy...

Minecraftban leszedtem egy szervert a hivatalos honlapról, haverral játszom minden okés, egyedi skineket be lehet valahogy rakni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy a 2 figura másként nézzen ki, ne ugyan az legyen a textúrája?
2013. nov. 9. 00:18
 1/5 anonim válasza:

1. Szervert nem lehet letölteni csak a hozzátartozó Klienst.

2. Ha a Hu-mc-re gondolsz akkor Skin feltöltése -> be kell jelentkezni sajna Facebook fiókkal -> feltöltöd a PNG-képet és ha elindítod Minecraftot akkor elvileg már az a skin lesz benne amit feltöltöttél. Ha barátod esetlegesen nem látná a Skinedet akkor az a baj hogy ő más kliens-el játszik. Pl. Ha te Hu-mc-vel mész fel, a haverod meg eredetivel, vagy mondjuk TTcraft-al akkor nem fogjátok egymás skin-ét látni. De ha ugyan azzal a Kliens-el jelentkeztek be akkor kell hogy lássátok! :D

2013. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Belépsz a minecraft.net-re azzal a névvel amivel meg vetted a játékot és ott feltöltöd a skint.
2013. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, a játék tört, én hálózatban toljuk a hivatalos honlapról leszedett és server.jar fájlal hoztam létre a világot. Így meg lehet oldani?
2013. nov. 9. 19:09
 4/5 beni0718 válasza:
Én a ,,MesterMc"-vel szoktam játszani,az nagyon jó és ott bármelyik skint kiválaszthatod!
2013. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] innen szedtem le a minecraft_server.1.7.2.jar fájlt, az én gépemen van a világ, haverom hozzám csatlakozik. Az a kérdés hogy itt, ennél az én világomban meg lehet-e valahogy oldani hogy a 2 playernek különböző legyen a skinje?
2013. nov. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!