Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 egyedi...

Krist250 kérdése:

Counter Strike 1.6 egyedi skin berakása szerverre?

Figyelt kérdés

Jed's Half-Life Model viewer program segítségével egy skin textúráját meg tudtam nyitni, illetve létrehozni. Ezt a textúrát megszerkesztem egyedivé, és visszatöltöm a Half Life Model viewerbe. Importálom. Ezután elmentem, és létrehoz nekem egy .mdl fájlt. Ezt a szerverembe berakom FTP-n keresztül, mert rendelema szervert: cstrike/models/players/admin_te

Belerakom az admin_te mappába, mivel ez admin skin, és szeretném hogy csak adminoknak látszódjon. De minden oké, belerakom. Ujraindítanám a szervert, de nem indul ujra.. Rendesen raktam be mindent, de a szerver nem működik. Már akartam internetről letöltött skineket berakni, de nem tudok, mert attól sem indul ela szerver. Van egy admin skinem, de csak azzal működik. Hogyan tudnám az egyedi skinemet berakni rendelt szerverre úgy, hogy működjön is?



2013. nov. 9. 09:43
 1/3 anonim válasza:
Hello lehet hogy tudok segíteni küld el a skype címed és megpróbálom régen csináltam már ilyet.
2013. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kristt99
2013. nov. 16. 13:41
 3/3 anonim válasza:
Jv
2021. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!