Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tegyem népszerűvé a...

Alexis lark kérdése:

Hogy tegyem népszerűvé a fanfiction oldalamat?

Figyelt kérdés
Van egy Facebookos fanfiction oldalam, a neve CSJ_Történetek. Ez az oldal a csábításból jeles játékot dolgozza fel. Egyenlőre még csak 2 like-olója van. Hogy tudnám népszerűsíteni? Kérlek adjatok hasznos tippeket!!! :) köszi!

2013. nov. 10. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Ne nepszeru legyen, hanem jo. Ha jo, es tenyleg jo, akkor idovel nepszeru lesz.
2013. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. nov. 10. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyen rendszeres napi postok az oldalon amik érdekes és jók. És törekedj a minőségre és úgy lesz ahogy felettem írták.
2013. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. nov. 11. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy segítene, ha nem az lenne a leírásban, hogy:

"Csak kivételes személyeknek akik értik a cimet!!!"

:D

Bennem nem keltett pozitív érzéseket.

2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudod, teljes mértékben igazad van! Mondjuk azt nem én adtam neki hanem az előző ,,tulaj,, aki tulajdonképpen csak megcsinálta az oldalt és ellátta ezzel a címszóval, amit én eddig nem is nagyon figyeltem, de tényleg köszönöm h szóltál!!!! :D
2013. nov. 13. 22:53
 7/13 wiwastarr_ válasza:
ha linkeled akk lájkolom :)) már csak azért is mert imádom a Csábításból jelest!!*₩*
2013. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tessék :D mutasd meg minél több ismerősödnek :DD

[link]

2013. nov. 19. 19:44
 9/13 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem az is segítene hogyha nem csak egy sorozatból lehetne ficeket írni. Mert elég nagy a kereset a fanfictionokra, nem csak a Csábításból jeles-böl. Ha több sorozathoz lehetne írni többen jönnének például én az elsők között. :))
2013. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. ez az ötlet tetszik :D! téged mi érdekelne? :)^^
2013. nov. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!