Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Dota 2, mit...

Nem indul a Dota 2, mit tegyek? (Win8 frissítese után)

Figyelt kérdés

Sziastok, windows 8 van a gépemen, eddig hiba nélkul mukodott, de frisitettem a win 8at es azota nemmegy. ujra instalaltam a steamet. a steam elindul, de miutan rakatttintok, hogy instalalja a dotat ledob a steam és aztan nemtudok visszalépni. a valaszokat elore is koszono.

egy aggódó Dota játékos, Elina



2013. nov. 10. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd fel a windows 7- et
2013. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( más megoldás? egy játék vegett nemfogom az egész Win-t lecserélni. annyit nem ér. eddig is win 8on nyomattam a jatekokat, eddig ment :( de azert koszike
2013. nov. 12. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy MONDHATOD EZT minek egyáltalán win 8 mikor a 7 jobb semmi értelme a dota am bármit megér :)
2013. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D majd ha lessz időm egyszer, akkor megcsináltatom :) de most sajnos minden percben szükségem van a számítógépemre. Most írom a diploma munkám meg egy csómó beadandót. Én meg sem tudnám csinálni valakit megkéne kérnem rá :) sztem jelenlegi helyzetemben jobb is, hogy nem megy, mivel, hogy teljesen lemaradtam végette a suliban. De nem kell félni, azért ha oda jutok párom gépéhez, akkor játszok egy-egy meccset :P
2013. nov. 14. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
rajöttem, hogy a steammel van a gond esetleg valami megoldas?
2013. nov. 19. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakd újra a steamet
2013. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
újra raktam. már kb 100x :)
2013. nov. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!