Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Battlefield 4-et nem...

Ha a Battlefield 4-et nem játszottam ki hanem csak elkezdtem a Campaign-t akkor azért lehet kevés szerver mert még nemjutottam el arra a szintre ahol sokan játszanak? Vagy alapból nemjáccanak sokan vele? Mert most kb van 5 szerver nálatok is?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahj ezt a logikát istenem..... attól, hogy kiviszed a Kampányt nem fogsz több szervert kapni.
2013. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor mért van nekem kb 5 szerver??? többi mind üres!! Nektek is igy van?? vagymivaaaan? de néztem videokat ott tankok si voltak meg minden nekem semi sincs
2013. nov. 12. 18:52
 3/3 anonim válasza:

Oké, elmondom, hogy hogyan tudsz több szervert megtalálni. De ne mondd el senkinek, mert ez a DICE titka. Lépések:

1: Fogsz 1 kanna benzint és egy doboz gyufát

2: Leöntöd a géped és magad

3: A gyufát rádobot a benzinre és magadra, és nem oltatod el se magad se a gépet.

Ha ez megvan, akkor mehet is a játék.

Kéz és lábtörést!

2013. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!