Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 slim cfw vagy xbox 360...

PS3 slim cfw vagy xbox 360 slim flashelt? Online nem érdekes

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ps3
2013. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah és hogy az xboxnál mit jelent az rgh,ha lehet érvekkel támasztáok alá a választ havert kérdeztem de ő ps fan ezért nincs érve a boxra
2013. nov. 12. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gugli a barátod. :D Nos nekem csak xboxom van, de az exklúzívok miatt megéri ps3at venni (boxon kevés van kapásból 3 jut eszembe: Halo, Fable, Gears of War).

2013. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Xbox360 RGH + Dual Boot ez olyan mintha 2 géped lenne,és a multiról sem kell lemondanod (bár írtad hogy nem érdekel,de hidd el nagyon jó élmény).

Ha így van okosítva az Xbox-od,ahogy írtam nem kellenek lemezek,hanem mindent egy külső HDD-ről tudsz futtatni,és egy fillért sem kell költeni játékokra,kivéve arra az 1-2-re amivel esetleg multizni szeretnél.

Itt egy link ha okosítva veszed akkor 2 év garit is kapsz és "Wadarr" az egyik legprofibb az országban ezen a téren.


[link]

2013. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valaki le tudná írni hogy mit tud a xbox 360 slim ? mert a ps 8x3,2 ghz meg a ramja 3,2 ghz-s amit most fejből tudok róla
2013. nov. 13. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a játékhoz szerintem.

Amúgy meg az Xbox360 GPU-ja jóval erősebb mint a PS3-é azért is szebbek a multiplatform játékok az Xbox360-on.

Szóval hiába erősebb a "Cell" ezt nem tudta a jelen generációban az előnyére fordítani.

Mindkét konzollal rendelkezem azt mondom egyikkel sem nyúlsz mellé. (habár nekem eredetiek nem moddoltak)

2013. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én most ps3 konzolal rendelkezek nekem elégé bejött csak mostmár kezdek rájönni hogy amik engem érdekelnek azok 15 e ft től kezdődnek és ugye minden új game ennyitől indul szinte ezértis akarom cfw-zni ha marad csak éppen hogy így függetlenül nem tudom hogy melyik a jobb
2013. nov. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!