Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neked hány hétig tartott a...

Neked hány hétig tartott a 30-as szint elérése League of Legendsben?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom már, kb. 4 hónap. De ha rankedezni szeretnél, akkor mondj le róla gyorsan, mert hamar bronzban találod magad.
2013. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3-4 hónap kb. De semmiképp sem menj rankedezni miután 30-as lettél mert bronze hellbe jutsz és ott ragadsz sokáig, az meg maga a pokol. Olvasgass sokat a rankedokról és gyakorolj sokat mert a bronze élvezhetetlen, a silver meg egész jó, ott már normális emberek vannak és nincsenek lengyelek sem.
2013. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én a silvertől sem vagyok elájulva...

Nem sokkal kevesebb a retard, a legtöbb meccsen megy a flame, az alap dolgokat nem tudják az emberek.

2013. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Heló!


Nem a ranked miatt kérdeztem, csak érdekelt, hogy kinek mennyi ideig tartott - de köszi, hogy jöttek a figyelmeztetések :). Nekem speciel egyébként 1 hónap (+2-3 nap) a harminchoz közeli állapot, holnapra meglesz a lvl 30.


Rankedezni egyből megyek, mert lvl 14-15 től tematikus volt a készülés, rengeteg utánajárás, gyakorlás, videók - visszaogndolva ez is legalább 20-30 óra volt :P) +1 jön egy Silver I-es barátom is. Szóval nem lesz - nem lehet miattunk - gond.

2013. nov. 15. 16:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 hónap volt az első accountom felhúzása. Elég gyorsan ment, mivel kezdő koromban szemfolyásig játszottam a játékkal és bejött egy két hétig tartó vírus fertőzés szóval gyorsan ment :D


A másodikat (a mainem) május végén kezdhettem és valamikor július közepén lehettem meg 30.

2013. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2-3 hónap. Mégmielőtt rankedre mennél, készülj fel rendesen, mert bronze hellbe jutsz.

Mindenképp legyen meg:

- 2 AP és AD FULL rune page

- Minden lanen legyél képes játszani (jungle, solotop, mid, adc, supp)

- Lehetőleg minél több champed legyen

- Masteryk

- Buildek.

Szerintem kb ennyi, nézegess lolos vidiseket, sokat lehet tőlük tanulni.

2013. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van, de a buildek feleslegesek. Legnagyobb részt a játékban fog eldőlni, hogy mit fogsz buildelni. Fölösleges előre legyártott buildet használni.
2013. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Meg is van a rakned, 7-3al Silver I. Tresh-el kapták a megfelelő supportot. Egy meccs se rajtam múlt, főleg az nem, amikor a rízeunk úgy noymta középen, mintha akkor gamelt volna először, vagy amikor a platinum játékos 1-11-el égett középen, holott azelején akkora szája volt mint a ház. El is küldték a francba, hogy ebay-en vette az accját.^^


Hell letudva, de most jöhet a silver pokol :P.

2013. nov. 20. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:

7


A build nem feltétlenül egy fix buildet jelent. Néztél már egyáltalán mobafire-os guide-ot? Rengeteg minden le van írva ajánlott, jellemzően fontos felszerelések, alternatív buildok speciális esetekre, a képességek és használataik stb. A legtöbb championnél még a lehetséges lane ellenfelek is le vannak írva, hogy ki ellen mire kell figyelni, ki mennyire nehéz ellenfél. Ha egy championnel hosszab távú használatban is gondolkodsz, szerintem mindenképpen érdemes felnézni mobafire-re mert remek alapot adhatnak.

2013. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen képzeld néztem. De talán 20% hogy jó az a build az adott játékba.
2013. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!