Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg előbb?...

Melyiket vegyem meg előbb? Call of Duty Ghost Crysis3 Far cry3 Gta 5 Halo4 Ezek közül melyeket vegyem meg először most csak az wgyikre van pénzem szeretnék splint screen módba játszani haverral és nem tom melyik legyen!

Figyelt kérdés
A választ előre is köszi pls írd le hogy mért az a játék amit ajánlasz köszöm! :)
2013. nov. 15. 23:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és XBOX360-ra!!!!!!
2013. nov. 15. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül a Halo 4-nek van split-screen story módja, a Ghosts-ban gondolom szokás szerint multizni tudtok ketten meg az új Extinction módot játszani
2013. nov. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja meg Far Cry 3-ban vannak co-op küldetések, de az nem valami sok
2013. nov. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ghostba lehet splint screenezni?

Az 1.válaszolónak:Azért veszem meg mert noob vagyok és nem tudom hogy kell letölteni meg multizni is szeretnék! :)

Ghostba zombizni lehet s.-screen módba meg mi az a mód amit írtál?

2013. nov. 16. 14:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Extincion mód az mi?
2013. nov. 16. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ghosts-ba nincsenek zombik, helyette Extinction mód van, az lényegében ugyanaz csak űrlényekkel

split-screen meg biztos van, múltkor boltban megnéztem a tokját és rajta volt hogy 1-2 Players (kicsit fura, már az MW2-ben is lehetett 4en játszani offline, na mindegy)

2013. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a Ghostot választom remélem nem csalodok! :)
2013. nov. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!