Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Revelations...

Assassin's Creed Revelations nem indul?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Assassin's Creed Revelations névű játékot. Már egyszer megvolt akkor egy videó alapján crackeltem és működöt a játék! Most ugyan úhy crackelem (ugyan az a videó alapján) és amikor belép a játék azt írja ki hogy az Assassin's Creed Revelationa hibát észlelt ezért leállt miért van ez?

2013. nov. 16. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Simán a főmeghajtóra telepítsd (Általába C)

2. Az ubisoft game launcher legyen fent, mert a Revelations nem telepíti (nekem nem rakta fel)

3. Próbáld ki, hogy mikrofont bedugsz elöl a mikrofon portba. Nekem ez sok játéknál orvosolta a problémát.

4. A cracket oda rakd ahova írja, ha nem jó, akkor másold bele az Ubisoft Game Launcher mappába.

5. Ne engedd frissíteni!

2013. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés Köszi sajna a C-re nem tehetem mert nincs rajta elég hely Ubi Game Launcherem az van és amikor elindítom a játékot belép az Ubi launcherbe és kéri a termék kulcsot, uttánna crackeletem szintén belépett a Ubi-ba de már nem kért termék kulcsot hanem indult egyböl a játék és amikor elindul akkor írja ki hogy hibaát észlelt...! Megpróbálom hogy bedugom a mikit de azt nem értem milyen köze va na játék futásához. :D
2013. nov. 17. 08:48
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam de nem jó :(
2013. nov. 17. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen verziót töltöttél le?
2013. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindegy mostmár jó a Crack nem volt jó! :D
2013. nov. 22. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Tetszik? Nekem a 4 után ez a kedvenc részem. Csak a bomba csinálást nem vágtam :-) de nem is használtam. A 4gyel játszok most ps-en nagyon adja. Kipróbáltad màr?
2013. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem de mihelyst meg lesz az új gépem az lesz az első! :D
2013. nov. 22. 15:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon tetszik!
2013. nov. 22. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
És magyar! Egyébként hol jársz?
2013. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20 százalék körül de most nem tom pontosan
2013. nov. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!