Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Penumbra Black Plague - mit...

Penumbra Black Plague - mit csináljak a csókával?

Figyelt kérdés

Befejeztem az Overture-t, nemrég kezdtem neki a második résznek.A Plague-ban ugye találkoztam a köldökzsinóros, fertőzött csávesszal, és nem hagy nyugodni a kérdés, hogy meg tudom-e ölni, vagy sem. :D Nagyon f*sok tőle, folyamatosan összefutok vele a folyosón, és inkább szembeszállnék vele, minthogy egyfolytában kövessen.

Tehát halandó a pacák, vag meg se próbáljam piszkálni?



2013. nov. 17. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod megölni, el kell bújni. Mindig meg fog ölni.
2013. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Értem, akkor meg se próbáljam... :( Köszönöm!


Még valami: ha hozzávágok valamit, azzal lassíthatom, vagy csak hergelem vele?

2013. nov. 17. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem reagáltrá, holott én poénkodásból mindig nekivágtam valamit. Sőt még barikádot is csináltam, azt direkt zajongtam, de megsem kottyant neki, úgy átjött rajta mintha ott sem lett volna xd
2013. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam magam eltorlaszolni, de ugyanaz történt, mint az Overture-ban a kutyával: kb. fél órán át küszködtem a sok lommal, mire felépítettem, egy marha jó kis sáncot, jön az ürge, és egy pillanat alatt lerombolja a művemet. :D Hát menjen a vérbe az ilyen! :D

Akkor semmi esélyem ellene, jó tudni! :) Köszönöm!

2013. nov. 17. 09:01
 5/5 anonim válasza:
a matraccal torlaszold el az ajtót, azon nem tud átmenni :D
2014. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!