Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 hiba, ezzel mit tudok...

Metin2 hiba, ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
kiakartam próbálni a mt2-t, de mikor a gameforce telepítőben a feléhez ér, foylamatosan hibát ír ki, és nemtudom feltelepíteni.. ezzel mit tudok kezdeni?

2013. nov. 17. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mégis mit ír ki? jó lenne tudni... De amúgy vírusírtó is lefoghatja, vagy töröld az előzményeket, meg a cookie-kat a böngészőből.
2013. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt irja nem másolható a fájl....
2013. nov. 26. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
www.metin2.hu oldalról szedted le a telepítőt? op rendszered milyen? vistán, win7en ne nagyon próbálkozz...
2013. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a hivatalos oldaláról töltöttem le, és Windows xp-m van..
2013. dec. 3. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy regisztrálva a metin2 oldalon? Amúgy mégis minek akarod másolni? Csak telepíteni kéne, azaz futtatni....
2013. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Regisztrálva vagyok, de mikor telepíteném a gameforge live-ból a telepítés felénél Írja ki, ha meg a kihagyra nyomok akkor az összes többi fájlal ezt csinálja....
2013. dec. 6. 06:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát töröld le mappástól együtt az egész Gameforge Live-ot, és próbáld elölről újra felrakni... Ha az se segít akkro lehet a windows-t kellene újrarakni, mert rendszerhibás, kitudja... Minden esetre ha nem emgy akkor esetleg próbálj itt érdeklődni: [link] Ez a metin2 fórumra, regisztrálj be és kérdezd meg ott... Több sikered lesz, mint itt.
2013. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még ígyse megy a játék, de még az oldalra se tudok beregisztrálni, mindent megadok helyesen, de mindig visszadob és azt irja rosszul van valami.... Ez az egész szerver egy fos, semmi nem megy, de mind1 már nem küszködök vele....
2013. dec. 7. 11:45
 9/9 anonim válasza:
Ért valaki Metin 2 szerver készítéshez és üzemeltetéshez ?
2013. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!