Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek azt a játékot hogy...

Ismeritek azt a játékot hogy Goodgame Empire? Valaki segitene egy pár dologban?

Figyelt kérdés
13. szinten vagyok és megkaptam az Erődömet.Mikor lehet elfoglalni egy másik erődöt?? És vissza lehet vonni a kastélybővitést???

#online játék #Goodgame Empire #számitógépes játkok
2013. nov. 18. 14:02
 1/3 anonim válasza:
0%

Régen jázszottam vele,úgy tudom hogy 1-heted van hogy

nem tudnak megtámadni.

Nem lehet visszavonni a kastélybővítést.

2013. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A játékban legfeljebb 3 erődöd lehet, de ezeket nem szerezheted meg egyszerre. Van egy olyan egység a kastélyodban (úgy emlékszem, valami sátor), ami a parancsnokokat termeli. Amikor a sátor az első szinten van (ez kb. tényleg a 13. szint környékén van), megkapod az első parancsnokot, aki az első erődödet elfoglalja. Néhány szint múlva fejleszthetsz egyet a sátradon, amire már két parancsnokod lesz. Ekkor elfoglalhatod a második erődödet is. Ha pedig még tovább fejlődsz, a harmadik parancsnokot is megkapod, így tehetsz szert a harmadik erődödre. Azonban az erődöket elfoglalni nem elég, meg is kell tartani talán egy napig.


A bővítés nem visszavonható, de nem kell emiatt aggódnod, mert később úgyis ott kellett volna bővítened. A rendezgetést pedig szerintem hanyagold. Én minden bővítés után átpakoltam az egységeket egy másik helyre, aztán új bővítés, kezdhettem elölről. :D

2014. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zolikaaa124 válasza:
Az erodok szama a birtok szintjetol fugg amit 13 ason felepitesz es a 19 es es a 31 es szinten feljeszthetsz tovabb :) a kastej bovites nem vonhato vissza hisz egyszer igy is ki kell bovitened mindenhol :)
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!