Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan mmorpg/rpg/hack 'n...

Olyan mmorpg/rpg/hack 'n slash érdekelne, vajon?

Figyelt kérdés
játékot keresek, amilyen a diablo 2 volt, csak jobb grafikával---> érthetően diablo 2 be a pvp rendszer tetszett, hogy kimentem a városból és bármikor pvpzhettem esetleg fejlődés közben, mondjuk a wow pvp rendszere a két fél között, hogy fejlődés közben is akár megölhessenek, viszont grafikailag diablo 3 vagy c9 legyen :) c9 el az a bajom hogy ott teleport visz mindenhová és nem egy olyan nagy map mint a d2 ben vagy d3 akár wowban, elzárt pályák, remélem tudtok ilyet ( most próbálom majd a terát, és a path of exilét ) de hátha ti is tudtok segíteni :)
2013. nov. 18. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tera egy nagyon ingatag pvp-jü játék, nagyon unbalanced minden. Monster Hunter Online és a Blade & Soul hamarosan megjelenik.
2013. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Path of exile, free to play tényleg.
2013. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tegnap felraktam path of exilet, tényleg tipikus d2 stílusú játék picit jobb graffal, és eddig tapasztalat alapján elég jónak tűnik, csak azt hiányolom hogy eddig még szintezés/ questezés közben nem találkoztam senkivel :)
2013. nov. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!