Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc Guru vagy Gamestart? Miért?

Pc Guru vagy Gamestart? Miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikhez éppen jobb a játékmelléklet!
2013. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve azt mondtam volna, hogy szerintem a gamestar. Most már mindegyikbe gyíkok dolgoznak szóval inkább egyik sem.
2013. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét válaszolónak igaza van. Ha veszed is valamelyiket, akkor a teljes játékot nézd. Tartalmilag egyik újság sem ér 2000 Ft-ot. Egyrészt valóban a szerkesztőség nagy részét már az alig múlt 20 éves tapasztalatlanok teszik ki, akiket ugye könnyebb kifizetni, másrészt meg már felesleges játéktesztekért fizetni az internet világában.
2013. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Én Pcguru-t jobban szeretem, de csak ajándékként veszik nekem család/barátok, ha olyan van. Vagy én veszem meg magamnak, ha kifejezetten jó játék van hozzá.
2013. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Régen, értsd 1999-2003 között mind a kettőt vettem, aztán valahol 2007 tájékán a PC guru elég alacsony szintre süllyedt, akkor mondjuk már nem vettem havi szintem, az utolsó Gamestar számom 2011-ben vettem, azóta néha-néha olvastam a weboldalukat, de nem túl jó, hiányoznak a régi tagok. Ránézek az impresszumra és Gyu-n kívül senkit sem ismerek fel.
2013. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!