Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi PSP játékot.2...

Keresek egy régi PSP játékot.2002/2003körül játszottuk. Mászkálós játék volt egy lénnyel kellett mászkálni és eleinte csak patkányokat később egyre nehezebb lényeket kellett megölni amiért aranytallérokat kaptunk?

Figyelt kérdés
Teremről teremre jártunk ajtókon keresztül? Minden pálya végén egy nagyobb szörnyet kellett megölni, majd a legvégén a főfő szörnyet? Voltak menet közben kis ládikák amikben szintén aranytallér vagy egyéb hasznos dolgok voltak. Ha elegendő aranyunk volt fejleszthettükk a védőruháinkat, fegyvereinket.....stb. Elég kezdetleges grafikára emlékszem, nem olyan mint a mostani. Ha jól emlékszem felülről láttuk a pályát és magunkat is. Ketten is lehetett játszani.

2013. nov. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A PSP-t Japánban 2004. december 12-én, Amerikában 2005. március 24-én, míg az Európai Unióban és Ausztráliában 2005. szeptember 1-jén adták ki. Így amiről beszélsz az nem PSP játék, vagy tévedsz a dátummal kapcsolatban
2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi. Lehet akkor ps1 volt.
2013. nov. 22. 17:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a wikipedia azt írja 2000 március 4. Dobták piacra japánba,2000 november 24. pedig az eu-ban.
2013. nov. 22. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel a PSP japán gyártmány ezért kétlem, hogy az EU-ban 4 évvel hamarabb lett volna PSP. Belinkelnéd azt a wikipédiát? Biztos a PSP-ről szól?
2013. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja azért írtam 4 évet, mert 2004-nek olvastam, amit írtál? Mindenesetre belinkelnéd ezt a PSP megjelenési dátumot?
2013. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt az enyém:

[link]

[link]

2013. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3


Te úristen. Oké, hogy nem értesz hozzá, de hogy nem veszed észre, ha PS2-es wikipediat nézel? Azért elég feltűnő a különbség.

2013. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ahoz képest hogy játékot keresek nem értem miért a megjelenés idejéről beszélünk. Én nem nagyon értek hozzá de amit Te mutatsz az a PlayStation Portable, amiről meg én az a PlayStation 2: [link]
2013. nov. 23. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz, én irtm rosszul, PS2 játék! Nem PSP!
2013. nov. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!