Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb NFS Most Wanted...

Melyik jobb NFS Most Wanted vagy NFS Carbon?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb és miért?

#Carbon #Most Wanted #Need for Speed. NFS
2013. nov. 22. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritem a most wanted (2005). Nagyon jó történet, izgalmas játék menet. Nem hiába ez az egyik kedvenc játékom még most is összesen 11szer vittem végig. Az ezek után következök már nem voltak ilyen jók folyamatosan romlottak
2013. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2005-ös most wanted, az utolsó jó NFS.
2013. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vagytok úgy ellszálva attól. Jó játék, de szerintem a Most Wanted 2012 is nagyon jó. Megvan ps-re a rivals szerintem az a legjobb. De a kedvencem nem ezek között van. Hanem a 2010-es Hot Pursuit.
2013. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizika/motor, és akár az egész gameplay ugyanaz. Én a Carbon-ra szavaznék, mert ott nem kötelező a rendőrökkel foglalkozni, a versenyek változatosak, mert vannak segítő karakterek. Bár ha valami actiont-t is akarsz akkor az örök favorit majdnem mindenkinek, Most Wanted!
2014. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Carbon, több tuning lehetőség, kanyon, drift, területfoglalás, csapattársak, jobb grafika.

De a Most Wanted is jó!

2014. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!