Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játék alkalmazás közben...

AcSmog kérdése:

Egy játék alkalmazás közben (world of warcraft) eltűnt a kurzor. Miért?

Figyelt kérdés
most kaptam meg az új gépem, és egyből elinditottam a wow-ot, és feljebb huztam a beállitásokat. akkor még ment minden rendesen, de mikor a resolutiont lejjebb huztam, hogy nagyobbak legyenek a képernyőn a dolgok, akkor meghülyült a monitor, kicsire rakta a wowot aztán megnyitotta és ujra. és ezt sokszor. aztán kapott egy kékhalált. másnap reggel ujrainditottam, elindult a gép, meg minden, megnyitottam a wowot, és a kurzorom 1 helybe áll a képernyőn mindig ugyan azon a ponton. viszont van 1 láthatatlan kurzorom ami össze vissza megy de nagyon nehezen a optionsnál vissza tudtam állitani minden beállitást defaultra. de még így se megy a kurzor.(mellesleg van WOTLK és CATACLYSM változat is külön-külön a gépen, mindkettőnél ugyan ezt csinálja, pedig az egyikhez hozzá se nyúltam. sőt van 1 pandashan verzió is az is ilyen ) mi lehet a probléma? valaki valami megoldás? esetleg telepítsem újra mind a 3 wowot?:o

2013. nov. 23. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
böngészőn meg mindenhol van rendesen kurzor, csak a 3 wow közbe nem. (más játékkal még nem próbáltam)
2013. nov. 23. 08:45
 2/4 A kérdező kommentje:
windowed mode-ban van rendesen kurzor, de akkor olyan lesz a minősége mint egy 1998-as játéknak kb. o.O érti ezt valaki? fullscreen-en még mindig nincs normális kurzor csak az az összevissza láthatatlan "kurzor"
2013. nov. 23. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval az asztalon jobbklikk--->képernyő felbontás--->a szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsinyítése és ott állitsam be hogy közepes, inditsam ujra a gépet és attol meg fog javulni a játék?:o
2013. nov. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!