Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha venni akarok egy ps3-at...

Ha venni akarok egy ps3-at karácsonyra hány gigásat vegyek egyáltalán mi az értelme annak hogy 500 vagy 12 gigás? Minden játékot meg kell venni vagy létezik valami féle kibúvó? Használt játékokkal lehet multizni?

Figyelt kérdés

500 gigás hasznos ha filmet nézni vagy zenét hallgatni akarok de ha nem akor jó a 12 gb-os is? vagy inkább egy 250 gigásat vegyek?

régebbi tévéken is lehet használni(scart csatlakozó)?

Semelyik más konzol nem érdekel.



2013. nov. 25. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Scart csatlakozó kb minden tv-re felmegy.Ha filmet akarsz tárolni rajta akkor még az 500as is kevés,mert nekem a PC mellett most telik meg az 1terás külső filmekkel,viszont ha annyira nem érdekel a film,akkor bőség a 250es is!
2013. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem veszel inkább egy PS4-et a 3 már kiöregedett!Csak pénzkidobás!
2013. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2# mi van ha azt mondom neked hogy nem mindenkinek vannak gazdag szülei és örül ha kap 60e ért konzolt? nem 125e ért 1 gépet és még 30-40e ért 2 játékot? -_-

[mindjárt jön az a duma hogy én dolgozom és 2 gyerekem van...]

---------------------------------------------------------

legalább 120gb minimum ami kell de 500gb vedd mert jobban jársz...

[12gb kevés mivel vannak a lemezes játékok amik kérik hogy telepíts fel x gb-ot...

pl gta5 10gb Ac4 5gb...]


Régi tv-n is lehet használni de mindenképpen HD-t ajánlom még ha csak monitor is...


Legtöbb használt játékkal lehet multizni de ha van 1 játék amik kódot kér és azt már felhasználták akkor már nem tudsz multizni vele


Illetve előfizethetsz psn+ra évi 15e 45 játék

[nagyobb játékok is vannak benne szal nem csak nes játék jó grafikával]

----------------------------------

Kibúvó alatt gondolom azt érted hogy le akarod tölteni a játékokat...


1. Használtan veszel ps3 2000res slimet és flashelteted 10e ért...

2. újonnan veszel mondjuk ps3 4000 superslimet +30e cobra ode eszközt (ezt én hülyeségnek tartom amúgy)


De ha ezek megvannak multi nem lesz olyan könnyű mint régen [ha bannolnak se lesz semmi és ugyan ugy multizhatsz tovább majd]

2013. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3

De hiába vesz PS3-at ha 3 év múlva sz*rt se ér!

Egyébként k*rvára nem vagyok gazdag mielőtt kioktatnál semmit nem vesznek már meg nekem a szülők mivel elmúltam 18!

2013. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz srácok az infókat :D

Mivel egyesek nem értik választásom okát elárulom hogy nem érdekel a ps4 szép jó meg minden de nekem nem éri meg megvenni mivel kb 5-6 mostani játékkal akarok majd játszani ami még ráadásul nincs is ps4re. Az egyetlen játék ami miatt 4et vennék az a Dragon Age 3 lenne de mivel nincs olyan tv-m amin látszódna a különbség ezért nem éri meg. És még valami hasonlítsátok össze a ps3 első változatát az utolsóval szerintem van különbség. Mivel amerikában már kiadták onnan hallottam hogy még rohadtul esélyes hogy hibás konzolt kapnál egyfolytában lefagy stb bár ezek lehet csak rémhírek.

Egy szó mint száz ha valaki odaírja hogy PS3 érdekli csak ne kezdjétek a harcot hogy de ps4 jobb vegyél azt. Eskü idejöhetne ennyi erőből az xboxos brigád is veszekedni.

Még egyszer köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!