Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy a fiúk/férfi...

K200 kérdése:

Miért van az hogy a fiúk/férfiak női karakterekkel szoktak játszani a játékokban amikben lehet nemet választani?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Tobb szaz ferfi jatekossal talalkoztam, es a 90 szazalekuk ferfit csinalt. Masodik karinak mar tobb lany karit lattam, de a fo karakteruk ferfi volt. Egyik oldal cikiz, ha lanyt csinalaz, masik meg elvezkedik a lany karikra, de persze csak tetszik a cuki pofijuk, beneznek poenbol a szoknya ala stb. Ennel meszebb kevesen mennek szerintem. Ha valaki valaszthat es lanyt csinal, annak van egy elterjedt oka: Jobb egesz nap egy noi segget bamulni, mint egy szoros orket. Legalabb is ezt mondjak. De sokan csak poen kedveert. Tucatnyi mmo-t toltam mar, es csak a teraban csinaltam fo karinak csajt. Azonban ott ferfibol volt metroszexualis elf fiu, koszikla, meg mokus. Igy egy formas voroshajut valasztottam. Alapbol en szeretek azonosulni a karakteremmel, igy ferfit krealok. Legutolso sorban, van ahol jobban dolgoznak ki egy nemet. Orknal a ferfit, sakaldiaznoembernel a not stb. Az is befolyasolo tenyezo lehet.
2013. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy igazából, mindenkinél személyfüggő. Van ismerősöm aki MMO-ban férfi karaktert használt, de a Mass Effect sorozatot női karakterrel vitte végig. Azért mert így tartotta kedve. Nekem meg úgy, hogy a ME-s Shepard-öm fekete lett. :D Jó ezzel is feldobni az élményt, hogy nem csak egy olyan karaktert raksz össze, amilyet "elvárnak" tőled.
2013. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Up! Így pár év után. Engem is érdekel ez a téma. Régen az offline játékokban azért szerettem női karakterrel játszani, mert abban is örömöt találtam a játék során, hogy nézegetem, szép ruhákba öltöztetem, vetkőztetem. modolom: nagyobb cici, nagyobb fenék. :) Stb... Talán a Tomb Raider játékot is a csodaszép Lara Croft miatt szerettem meg. Mondjuk az újabb részek már vacakok szerintem, azokat végig se vittem, csak belekezdtem. Szóval azért talán a tartalom is fontos része volt. Mindegy is, visszatérve a fő témára, mostanában autóversenyt játszok, szigorúan férfi karakterrel, amelyet kb olyan külsővel csináltam meg, mintha én lennék. Érdekes módon a bátyám is játszik ezzel, és ő egy törékeny kislánnyal versenyez. Szóval nem tudom. Ez elég rejtélyes és fontos kérdése az univerzumunknak. :)
2019. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!