Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Sims 2-ben...

Hogyan lehet Sims 2-ben egyedi faliképet csinálni?

Figyelt kérdés
Sims 2 játékban szeretnék egyedi faliképet. Hogyan és mivel csinálhatnék?

2013. nov. 26. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Régen játszotam vele !!! Amikor festel mert még kevés tudásod van hozzá (nem tudom hogy mit fjlesztel mikor festel) na ezt amit fejleszt azt kel növelni nagyon sokáig és utána lehet egyéni képet festeni :)


Tipp:ha egyénit festel és nagyon szép szobáid vannak akkor felhúzod a falat és lefesteted ! :D :D :)

2013. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nekem a simemnek max 10-en van és nem lehet.... :/
2013. nov. 26. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 3db mardhat ki !!
2013. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
??
2013. nov. 26. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor maxon van a festés jártasság, egyedi képeket kéne tudnod festeni. Ezeket te magad is belerakhatod a dokumentsben a sims mappájában van egy paintings nevu mappa. Nekem abban már van vagy 200 kép :D jo sokáig is tolti a játék amikor épp ki akarod választani. Másik lehetoség ha letoltesz pl thesimsresourcerol vagy magadnak készited el CEP segitségével. A folyamat leirását megtalálhatod a mysims.hu oldalon ^_^
2013. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak! ment a zöld kezecske *-*
2013. nov. 27. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
az előttem lévő (nem a kérdező) annyiban téved hogy a paintings mappa a Pets (házi kedvencek) vagy frissebb után érhető el. egyébként az alapjátékkal engednie kell csendéletet festenie aszem már 5 kreativitás ponttol
2013. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megnyitottunk vár az üzlet van me és nem csendéletet akarok hanem egyedi képet. egy énekesnőről képeket de ezok nincsenek fent letöltésbe amiket én szeretnék :/
2013. nov. 29. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha megvan a Sims 2 Seasons(Évszakok):)
2015. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!