Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megveszem a Counter-Strike...

Megveszem a Counter-Strike 1.6-ot. Utána így folytassam?

Figyelt kérdés

Elöször is ha a Counter-Strike 1.6-ot akarom megvenni akkor ez a CD kell? |Counter Strike 1.6 Anthology| ?

Ha igen akkor ugy folytassam, hogy lépjek be a STEAM-be, aztán rakjam be a CD-t. Most ha eddig jó elvileg kérni fog egy CD key-t. Ha eddig megvan akkor a Dobozban lévő papiron a CD key rajta van. Beirom, és mehet is a JÁTÉK? STEAMOS LESZEK?

Ha valamit elrontottam javitsatok ki pls.



2013. nov. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem CD-t nem kapsz, csak kódot. Belépsz steambe és aktiválod, beírva a termékkódját, amit kapsz.


Utána a profilodon ott lesz a könyvtáradban, a játékhoz le kell töltened, bármilyen másik dolgot vagy frissítést majd magától megcsinálja. Ha leakarod törölni, nyugodtan, bármikor le lehet szedni ismét, csak be kell lépned a steames profilodba és kész. Szóval ne kallódjon el az accod, arra figyelj.

2013. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hogy aktiváljam ha csak olyat ír ki, hogy KOSÁRBA vagy mi a tököm :D

Még nincs meg de meglesz szóval elöre tudni akarom mit csináljak nehogy elbasszam :D

És van egy kép ( [link] ) ahol mutassa (látszik benne) a cd-t!

2013. nov. 27. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még nem kapsz cd-t, mert más fogta magát, bement a boltba és megvette... Kifizeted steamen, hozzáadja a játékaidhoz, a gépedre felrakott Steam klienssel letöltöd, aztán hajrá.
2013. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De én is bemegyek a boltba és megveszem!! :D

Telorol nem lehet STEAM-re tölteni szóval én nem tudom STEAMON megvenni. :(

Ezért CD-n veszem.

2013. nov. 27. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont menj be a boltba oszt' megmondják. 576-ba vagy PCX-be vagy nemtom-
2013. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok kösz csá. Nekem ez a "kérdés" ugy rakódott össze, hogy a neten keresgéltem 2órát, és ez lett az eredménye. Én összeraktam és ez lett. Háth amugy köszönöm.
2013. nov. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!