Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TI mien kis gépigényű moba...

TI mien kis gépigényű moba játékokat ismertek amik elmennek ijen rendszerkövetelményel? Intel2.66 HG proci 512 mb ram integrált videókártya ha ismertek akor ha tudtok linket is irnátok am ojan játékokat keresek mint pl lol v dota .

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 19:35
 1/4 anonim válasza:
original DotA. LoL nem fut minimumon?
2013. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazábol a dotán nem néztem meg meg nem is nagyon értek hozzá lolt le szedtem minden jó let volna és egyszer csak mikor el akartam volna inditani kilépet és azt irta hogy nem megfelelő a pixel felbontás vagy nem támogatja :/ am a dota 2 höz kevés a ram :/ nem tudom az sima dotát honnan kellene le szedni vagy hogyan kellene
2013. nov. 27. 20:08
 3/4 A kérdező kommentje:
am meg a dota az csak egy kiegészitő nem ? :O és le kellene szednem a warcraftot :/ ami ugye nem 1-2 giga
2013. nov. 27. 20:15
 4/4 ostornorbi ***** válasza:

max annyit tok segiteni hogy [link]

Innen válogass nézd a követelményeket itt leirják mindenröl azthiszem.. talán találsz valamit remélem sikerült elöbbre jutattni..

2013. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!