Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri WOW ot játszok de nem...

Tauri WOW ot játszok de nem nagyon értek a talentekhez GNOME WARIOR. Ról van szó segítnétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
nekem ehez a kasthoz kéne talent amivel ölök arms vagy furi melyik jobb ? éa tankolni dungokon prot de hoyg rakjam statusz pontokat ? linkelnétek eggy fejlődős JÓ talentot és eggy tankos JÓ talentot? előre is köszi de JÓ LEGYEN ERŐS ÜGYES MINDEN AMI KELL :D

2013. nov. 28. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Te sem érted a wowot ahogy látom.
2013. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez mien komment volt? nem azért kérdek itt mert értem -.-
2013. nov. 28. 13:58
 3/10 anonim válasza:
1. kommentelő te fogyatékos vagy
2013. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csiß ***** válasza:
Ahogy nézem azért a kérdező is ^^
2013. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok fogyi? A kérdés az hogy egy erős ügyes talent legyen! Erre most mit kellene mondani?xD Maga a kérdés egy vicc xD
2013. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. kommentelőnek kell igazat adnom. ha nemérted a játékot ne játsz vele. én szerényen 5 éve wowozok, és máig nem sajátitottam el az egész játékot :D de nem vagyok akkora kocka vagy ijesmi hogy tudnom is kéne mindent, amm kis angol tudással bármijen tallentet meglehet csinálni. persze időbe fog telni
2013. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha ilyet kérdez mert valahogy neki is meg kell tanulni jàtszani ti is kérdezősködtretek kezdőként nem??? Nem kell egyből mondni hogy akkor ne játszon....
2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csiß ***** válasza:
Ok,hogy kezdő..De olyan alap dolgokkal nincs tisztában,hogy jajajaj (gondolok itt a statusz pontokra (wtf??) és társaira).
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ok ebben igazad van de attol még nem kelll le hurrogni .És ha pl olyat kérdez mint a tax-ok ?mondjuk tallentot nem kérdeznékmert neten is annyivan mint magyar országon a cigányok....
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezért szeretem taurit :D

(amúgy rühellem mint a szart)

2014. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!