Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem ps3romra a Battlefield...

Vettem ps3romra a Battlefield 3-mat mikor multizni akartam kiirta hogy csinálnom kell ps3 profil na én csináltam névvel mindennel stb de amikor rámentem a multiplayerre beírtam a amit kért rámentem hogy ok ezt irta check failed please try again. Mi?

Figyelt kérdés
please try again de én hiába próbáltam újra és újra és újra és újra ................. mindig ugyan azt hozta ki most akkor kidobtam az ablakon 5000ft-tot a Battlefield 3 ps3 romért a singleplayer már kivittem a gépemen egy letöltött verzijón van rá valami mód hogy megcsináljam a multiplayert de ha nem sikerült akkor használom a mindig jól és könnyen müködő killzone 3 mat annak legelább ugyan olyan jó a multiplayere mint a Battlefield 3 de azért mégis csak a battlefild ki nem próbálná ki azért vettem psre mert a gépem nem elég erős hozzá a letöltött singleplayert is végig 20-30 fps között ment egyhén szólva "néha akadozott"

#ghtz
2013. nov. 28. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!