Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik valami film vagy...

Rafikesz kérdése:

Létezik valami film vagy játék, amiben a démonok és angyalok, Menny és Pokol van egymás ellen?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint a Fallen, Konstantin a démonvadász.

Ezekben a filmekben mondjuk még mindig nem pontosan az van, amit én keresek, de ezekben már megjelent ez az ellentét, és ez engem nagyon is érdekelne :D

nem zavar, ha régi a film/játék, persze jobb lenne, ha "modern" lenne, de régebbi címeket is szívesen fogadok.

FONTOS, hogy ha játék, akkor PC-re legyen :D

előre is köszi a válaszokat!



2013. nov. 29. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heroes of might and magic 3-ban van egy olyan vár, hogy démonok. Az emberek várában meg van angyal.
2013. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A heroes of might and magic teljesen más, mint amire gondol a kérdező. A játék története fenn van a neten, röviden csak annyi, hogy emberek harcolnak emberek ellen, aztán visszataszítjk magukat a jövőből a múltba, ahol megjellennek a szörnyek. A HoMM 3-ban és utána csak látszólag harcolnak az emberek és angyalok a démonok ellen. Valójában az a főtörténet része. Talán csak a HoMM6-ban élvezhetné a helyzetet. Ott nagyon úgy tűnik mintha angyal vs. démon harcról szólna az egész.
2013. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerintem kezdek "mazsolázni" :DD
2013. nov. 30. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
sorozat:Supernatural.ajánlom,inkább a 8.évadra jellemző ez a démonos angyalos ellentét.(egyébként szellem.démon,angyal,wendigo és egyéb lények vadászatáról szól :D)
2013. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hehe :D kiskoromban néztem a tv-ben az "Odaát"-ot, de akkor ijesztőnek gondoltam :D szerintem újra elkezdem nézegetni! köszi :D
2013. dec. 1. 09:02
 7/7 dante12345 válasza:
Devil may cry3 4 5
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!