Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft eredeti...

A World of Warcraft eredeti szerverén (Blizzlike MoP) egy realmon mennyi az átlag olnine játékosok száma?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy mennyi az eredeti szerver realm egyikén az online játékosok száma(pl:arathor). Mert törtel kezdenék el wow-ozni, de mindenki aztmondja keves a játékos,bug stb.

A bug engem nem zavarna, de azt tudom hogy molten-wow realmmokon átlag 3500, 4000 player online.(ez a maximum). Igaz hogy eredetin rengetegen vannak, de sok a realm is. Tehát én egy európai wow szerverre lennék kiváncsi, a sok közül.

Általában mikor bemegyek egy nagy városba akkor sok playert látok, kb annyit mint törtön.



2013. nov. 29. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem voltak nyilvánosak ezek a számok.

De szerintem az arathor nem lehet olyan népes. 1000-1500 fő körül lehet esténként mindkét oldal összesen. Ragnán tudtommal néha teltház is szokott lenni még most is, szóval talán 3-4 ezer fő. Kicsit kihaltabbak lettek a magyarok lakta szerverek az elmúlt években.


Molten-en sokan vannak 1-1 realmon, de eredetin már nem igazán számít mennyien vannak 1-1 realmon. Hisz bg-n, instákba, raidekbe is járhatsz már szerveren lévőkkel.

Ráadásul már bárhol a világban találkozhatsz más szerveren lévőkkel. (Kivéve a fővárosokat) Sőt hamarosan még jobban összevonják ezeket.

Szóval mindenképp eredeti.

2013. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arathoron az alli oldal játszható (tehát elegen vannak, nekem nem tűnik kevésnek).

Hordán magyarok a Ragnaroson és a Twisting Neatheren vannak többen, de hogy ezek kiegyenlítettebbek-e, mint az Arathor, azt nem tudom.

Igazából minden szervernél oda van írva, hogy mekkora a populáció, a full szerverek esetén van várólista esténként.

Viszont a cross realm megoldás miatt gyakorlatilag tökmindegy, hányan ülnek a fővárosokban, mert az összes Pandarián kívüli területet több szerver "lakossága" összevonva használja. A Dungeon Finder, Raid Finder is sok szerverről szed össze csapatot, és van az openraid.eu, ahonnan bármelyik szerverről tudsz embereket szerezni bármihez. Tehát a szerver populációja számít kevésbé, inkább azt nézd, hogy ha komolyabban akarsz raidelni, akkor melyik szerveren van az elvárásaidnak megfelelő guild.

2013. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!