Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok néhány ingyenes...

Ajánlanátok néhány ingyenes MMORPG játékot?

Figyelt kérdés
Teljesen szűz vagyok, nem játszottam még ilyesmikkel.. Szeretném az egész cuccot egyedül feltérképezni, csak nem tudom, hogy mivel kezdjem... Amúgy nem feltétlenül új játékokra gondolok, jöhetnek max. 3-4 évesek is...
2013. nov. 30. 16:25
 1/5 XenoMorph ***** válasza:
World of Warcrafat!
2013. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 XenoMorph ***** válasza:
egyszer akarok ilyen nagyonszépen leírni valami és cafat lesz belőle, nade szerintem a wowot mindenképpen érdemes kipróbálni akár 1. mmo-d nak is.
2013. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, én is gondoltam már rá, csak azt olvastam, hogy akkor élvezhető igazán, ha fizetsz érte. vagy? de, amúgy köszönöm! :D
2013. dec. 2. 01:07
 4/5 Alexandrosz! válasza:

Tanuláshoz sztm a MU Online ideális.


[link]


Ingyenes, magyar, 1xű.

Harcos kasztot ajánlanék (amit ebben a játékban Dark Knight-nak neveznek) a pontelosztás miatt, mivel itt csak az erőre ill. ügyességre kell főleg figyelned, ezt a kettőt fontos növelni, az életerő és mana nem olyan fontos , persze azért oda is kell tolni pár pontot, de amire figyelj az az, hogy az erő mindig az ügyesség 2x-ese, és nem lesz sok gondod. Szerver választásánál arra figyelj, hogy milyen gyorsan szeretnél fejlődni. (Utopia a leggyorsabb, meg alapból a legkönnyebb szerver több szempontból).


Ez pedig egy oldal, ahol sok hasznos info van:


[link]


Igaz, régebbi játék 3-4 évnél, de tanulni megteszi.

2014. jan. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hamarosan kipróbálom! :)))
2014. jan. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!