Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mellyek a World Of Tanksba a...

BenRider13 kérdése:

Mellyek a World Of Tanksba a legjobb V-ös szintű tankok 5-ös skálán?

Figyelt kérdés
Legrosszabbtól a legjobbig ? Melyikeket érdemes kifejleszteni ? Előre is köszönöm.
2013. dec. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem KV 1 -em volt. tetű lassú, rohadt vastag páncél, és a sebzése is korrekt. Összességébe nekem tetszett, szerintem az egyik legjobb 5 -ös tank. Úgy tudom az amerikai M4 és a T1 Heavy is jó.

A Churchill I. -ről nem sokat tudok igazából csak annyit, h mikor KV 1 el mentem és jött ellenem, nem okozott túl nagy gondot, de ettől függetlenül lehet, h jó, nem tudom.

2013. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. dec. 1. 18:24
 3/5 anonim válasza:
Ha akarsz csodálatos időket egy VI tankal tölteni akkor KV-1 és gyorsan fejleszd ki a KV-1S tankot!:D az a legjobb VI tank. Megéri szenvedni a KV-1el
2013. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. dec. 3. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: KV 1S -t Én is csak ajánlani tudom, iszonyat durva az a tank. Szerintem attól tovább egyébként nem is éri meg menni.. legalábbis nekem magasabb szinteken nem tetszik a játék. Minden rohadt tankba 10 -et kell lőni h elpusztuljon. 6 os szinten meg kettőt odadurrantasz a KV 1S el azt kalap :D Sztem sokkal élvezhetőbb. Persze ha valakinek az tetszik, h sokáig tart megölni a másikat akkor mehet 10 ig. Egyébként akkoris jó választás ez a vonal, mert ha jól tudom az IS -7 ott elég komoly tanknak számít.
2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!