Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » USB HDD-ről hogy kell játékoka...

USB HDD-ről hogy kell játékokat indítani Xbox360-on?

Figyelt kérdés
Letudnátok írni a szükséges lépéseket sorban? Mert nézegettem az interneten videókat, próbáltam utánuk csinálni de például az én xbox-omon nincs xexmenu, azt hogy kell feltenni, vagy mi egyáltalán az első lépés? Az xbox-om ki van chippelve, és régi tipusú, fehér. Köszi előre is!

2013. dec. 1. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Xbox 360 elite-m van!
2013. dec. 1. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk el kellene vinni egy szakihoz, aki megcsinálja az RGH-t.

12-15 ezer forint.

2013. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az RGH pontosan mit jelent? Biztos hogy nekem nincs olyan fent? Úgy tudom ki van flashelve, de akkor ez más? És ha nincs, és megcsináltatom, akkor már rajta lesz xexmenu, vagy pontosan mit takar ez az RGH-áztatás?
2013. dec. 1. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:

A flashsel ma már kitörölheted a segged.

RGH az annyit tesz, h lesz fent emu meg ugye így tudod majd winyoról tolni a játékokat.

2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi az az az emu? és egyébként nekem tuti hogy nincsen ilyen rgh-m?
2013. dec. 1. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a flash-el kitörölheted a segged az egy hülyeség. Ha live-ozni akarsz flashelt géppel lehet, rgh-sal nem.


A flash azt jelenti, hogy módosították a dvd meghajtó firmware-t és olvassa a gép az írott játékokat.


Az RGH pedig beleraknak egy chippet, felrakják a módosított menüt és külső hdd-ről is indíthatod a játékokat, viszont ugrott a live.

Én ilyesmivel foglalkozom, a saját gépemet pl nem RGH-ztam mert nekem fontos a live.

Sok embernek az RGH a jobb, mert nem kell lemezt írogatni + le tudod tölteni és használni a játékokhoz kiadott DLC-ket.

Te tudod, hogy neked mi a fontosabb.

2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó.

Valóban a Live miatt jobb, de engem meg pont az nem érdekel.

Jah meg spec író kell, mert másképp nem bírod kiírni a játékot és akkor fél úton beszarik.

2013. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A flash-sel sem lehet már live-ozni. Nem a játékot figyeli a live, hanem a konzolod állapotát. Ha módosított a firmware, cumiztál.
2013. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!