Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elder Scrolls 4-ben hogy...

T.K.A kérdése:

Az Elder Scrolls 4-ben hogy tudom megnézni hogy milyen küldetésekben vagyok benne?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el az Elder Scrolls 4-et és sehol sem találom hogy hol lehet megnézni a küldetéseket. Lécci ha dud valaki akkor kérem segítsen!

#Elder Scrolls #Oblivion #ElderScrolls4
2013. dec. 1. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnyomod a tabot, ami ugye felhozza az inventorydat és ott lent lehet kattintgatni a fegyveres a mágiás részre (kör alakú cuccok) bal szélen a karakter infók vannak, jobb legszélen meg ha rákattintasz az iránytűre ott tudod váltogatni, hogy milyen térképet mutasson, meg ott lehet kiválasztani, hogy melyik küldetést mutassa (sok kelyhes fül) vagy az adott küldetésnek el lehet olvasni a szövegét (egy kelyhes fül).
2013. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Megy a zöld kéz.
2013. dec. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!