Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoftban érdemes mesterlövés...

Airsoftban érdemes mesterlövész puska mellé venni egy AEG-et és kettőt egyszerre használni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mesterlövész pusk arra jó h elbújsz valahova aztán onnan írtod a népet, én aeg-es kispisztolyt ajánlanék inkább, elég nehéz úgy mozogni, hogy egyik odlalon 5ks misi másikon meg a 3 kg-os aeg. De ha bírod a terhelést, csak nyugodtan, bár nem egyszerű mozogni mind a kettővel ( és amikor legutoljára voltam versenyen nem is volt engedélyezett két nagy fegyver használata)
2013. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem, baromira akadályozna. Nekem egy aep-m van egy pisztolytokban az övemen de csak épületbe behatoláskor használom. A sniper (rugós, gázos) és a lövész (aeg) stílusa nagyon külömbözik, de ha mindkettő akarsz lenni, akkor vegyél DMR-t.
2013. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!