Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-ra milyen split...

Xbox 360-ra milyen split screen (osztott képernyős) Horror játék van?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan ahol a kampányt is lehet split screen(osztott képernyő)-ben játszani.

2013. dec. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincsen rá.
2013. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De itt vannak listák játékokról, ott a resident Evil 5 is pl, bár azt már nem tudom, a sztorit lehet-e ketten tolni.


Amik tutira split-screen-esek:

[link]


Amik co-op, de nem tuti s-screen. :)

[link]


Válogass youtube-on kedvedre!

2013. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Resident Evil 5, és a legújabb.


Jó szórakozást!

2013. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Resident Evil 5

Resident Evil 6

F.E.A.R. 3

2013. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én öcsémmel a residen evil 5-öt már 20 akárhányszor végigvittük, nagyon jó, de nem ilyesztő. A gold editionba lévő Lost in Nightmares pályát pontosan 6-szor vittük át. A legjobb.

Ott a 6. Az is jó, szinte ugyanolyan mint az 5 csak több mindent lehet csinálni (becsúszás, gurulás stb.). Ami szerintem nagyon rossz benne az a fegyverválaszték. Minden karakternek csak adott fegyvere van, venni, fejleszteni nem lehet. Hiába van pár pályán fegyver amit felvehetsz, nem jó. De viszont ez kicsit ilyesztőbb, mint az 5. Mondjuk csak Leon része. De összességébe nagyon jók. Én ps3-mon játszok velük, szerintem xboxra is ugyanilyen.

2013. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!