Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni a Steam...

Nem tudok belépni a Steam Accountomba. Mi a teendő? Bőven lennt

Figyelt kérdés
Újralett rakva a PC-m, és amikor feltelepítettem a Steamet és beakartam jelentkezni, egy olyan kis "kedves" üzenettel fogadott, hogy mivel új gépről akarok belépni, küldtek E-maliben egy aktiváló kódot. DE az a gáz hogy nem tudok belépni az Email-embe, mert 90 napos Inaktivitás miatt törölték. Ilyenkor mit lehet tenni?

2013. dec. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj a Steam supportnak e-mailt, ha jól tudom magyar részlegük is van, írd le a problémát. Nem árt ha beleírsz egy-két megvásárolt steames játékot is és a vásárlás megközelítőleges dátumát, esetleg a hozzá kapott confirmation kódot. Én alapból beleírtam, természetesen nevet is azt ami a vásárlás idejében a bankkártyán szerepelt. Kártya kódokat ne adj meg. Ha minden okés és nem kérnek további adatokat akkor valószínűleg leállítják a Steam Guardodat és kapsz majd egy kódot is amit a leírtak alapján kell használni, majd enged belépni, de ha jól tudom az e-mailt neked kell majd átírnod és ha kész akkor erősítsd meg. Asszem ennyi, de mindent faszául leírnak.


Még annyit megjegyeznék, hogy napokba telhet mire a eljutnak a leveledhez és válaszolnak rá. Rengeteg érkezik hozzájuk és időbe telik feldolgozni őket főleg most képzelem mennyit kaphatnak épp baromi nagy leárazások vannak.

2013. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 12-13 napot kellett várnom úgy rémlik, pedig akkor nem volt semmi nagy kiárusítás.
2013. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!