Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike:Global Offensiv...

Counter Strike:Global Offensive Kifagy játék közben ötlet?

Figyelt kérdés
Szerteintetek az miért van ha vagyok egy szerveren de ha pályát váltunk akkor eljut odáig hogy visszaszámolna de 5 mp-nél kifagy?De ha meg maradunk azon a pályán nem fagy ki.Valaki ötlet, hogy mi okozhatja ezt?(Eredeti remélem mondanom sem kell! :D)

2013. dec. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom próbálj ki egy automatikus javítást. (Könyvtár -> CSGO jobb klikk -> Helyi fájlok -> Játékfájlok épségének ellenőrzése)
2013. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj be pl C/program files/ Steam/steamapps/common/Counter Strike Global offensive/csgo és ott talál meg a config.cfg fájlt nyisd meg jegyzettömbbel majd keresd meg benne a cl_disablehtmlmotd "0" át és írd át a nullát egyesre. mentsd el és lépj ki és állítsd át a kompatibilitását win xp service pack 2 re . Nekem így sikerült megoldani a problémát ! Remélem segítettem :)
2013. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mióta a beállításoknál kikapcsoltam az egyik nem is tudom már mit nem csinálja :) majd megnézem pontosan mi volt az
2013. dec. 15. 20:24
 4/7 csernobil nob válasza:
Kedves kérdező, igaz nem most volt ez a téma, de megtudnád mondani mit is kapcsoltál ki, persze ha még emlékszel rá..? (Nekem is előjött ez a probléma, tegnap még semmi baja sem volt.)
2016. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ez a probléma, segítsetek pls
2018. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Haalp
2018. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CZalán válasza:
Nekem a testvéremnek van ez a problémája... próbáljatok meg takarítani... lehet hogy amiatt fagy ki
2020. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!