Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben melyik...

League of legends-ben melyik a legerősebb hős? Többi lent

Figyelt kérdés
Csé all. 2 napja tolom. eddig igazából master yi és ashe+miss fortune+nautilus-al csapattam.. szal nekem olyan hös kellene aki melee és nagyon nagy dmg tol le.. és egy jo kis tank is kellene.. szal meiyk höst vegyem? 1400ip van eddig.. késöbbieket is elfogadok.. mármint höst amit megvegyek.. melyiket ajánlanátok? játék stilusom: odamegyek azt kettévágoma fejét..

2013. dec. 3. 20:55
 1/7 Orgins ***** válasza:

A League of legends egy kiegyensúlyozott játék, két hős között nincs nagy erőkülönbség bár itt is vannak olyanok, akik counterelik a másikat,az az azzal a hőssel szemben erősebbek.(Ezt itt tudod megnézni : [link]

Egyébként ilyen agresszívabb játékstílussal is játszható hősök:Jax(1350)Trynda(1350)XinZhao(3150)Olaf(3150)Pantheon(3150)Jarvan(4800)Trundle(4800)Riven(4800)Aatrox(6300)Darius(6300)Így fejből ennyi.Ezek mind Ad-s Meele Hősök.Ha jól emlékszem Aatrox a héten inyenes próbáld ki!

2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.. megvettem teemo.. nagyon tetszik kis sunyi kölök <3 jó hös a teemo? vagyis lehet pvpben pentázni? ahogy nézem ez nem egy odamegyekletépenarcod hös..pár tipp teemohoz?
2013. dec. 4. 07:56
 3/7 Orgins ***** válasza:
Teemo egy sunyi alak, az ulti idegesítő amint van rakd le elpból ap+attackspeed kell neki
2013. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jax viszonylag egyszerű és erős
2013. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teemo kis szinten elég erős, később azért a legtöbb játékos egy kis ügyességgel könnyedén legyőzi. Ha kezdő vagy talán tryndát javaslom.
2013. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Rivennel szoktam össze :D Szerintem jókis ad-s melee, lehet ám aprítani. Topra szoktam vinni, de láttam már olyan elvetemültet, aki jungle-be vitte, vagy midre :D
2013. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pentakillt leginkább mage-ekkel, assasinokkal és adc-el lehet szerezni, meele fighterekkel nehezebb, de persze a szituáción múlik minden. Teemo sunyi, de nagyobb szinte már elég jól boldogulnak ellene más champekkel.
2013. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!