Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan működik a digitális...

Hogyan működik a digitális vásárlása a Wow-nak a blizzard honlapjáról? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Gondoltam megveszem a wow-t most akció van 15euró a battlechest + panda + 30nap játék. Mivel a neten nem túé gyors ha akkortól 30nap hogy megvettem akkor esélytelen inkább megveszem. Valaki le tudná írni ez az egész pontosan hogy megy?? Nem csináltam még ilyet. Válaszokat előre is köszönöm. Privátba is jöhetnek esetleg az üzenetek, skype címeket is megköszönnék.

2013. dec. 4. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol aktiválod az elsőt, onnantól számolja az egy hónapot, és valós időben, szóval nem amennyit játszol. Egyébként ne vedd meg szerintem, régen túl van sajnos a fénykorán.
2013. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak az a baj, hogy tört szerverek meg nem igazán jönnek be. Tauriztam de unom már a wotlk-t most lett még csak játszható sok év után. Sajnos más szervert nem is nagyon tudok, ahol sok magyar van és játszható a pve része.
2013. dec. 4. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Van más játék is amire nem kell költeni. Én személyes tapasztalatból nem ajánlom. Panda ótvar lett szép szóval is, a kata is mélyrepülés volt. Most hogy bejelentették az új kieget megint egy olyan blackout lesz kb a játékban mint ami anno katában volt d3 megjelenéskor, se a ragnán se a bloodscalpon sem volt kb 200nál több player. (Ami eredetin marha kevés a szokásos 5-8k/ szerverhez képest)


Ajánlanám a Riftet ingyenes, majdnem olyan jó mint a BC-s WOW volt. Esetleg más stílusban a LoL-t nagyon sokan játsszák. Stb.. rengeteg ilyen van.

2013. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tört szervert tudsz ahol sok a magyar játékos és a népesség is elfogadható?
2013. dec. 4. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok jártas tört szerverekben.
2013. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor próbálok loggolni az eredetis accra kiirja ezt: this account needs to be converted to a battlenet account. Hogyan tudom convertálni, hogy jó legyen?
2013. dec. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!