Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-nál gond van? Újratelepí...

Sims3-nál gond van? Újratelepítés szükséges?

Figyelt kérdés
4 sim van a háztartásban (2felnőtt,2 gyerek) az egyik gyereknél az ismerősei között van egy olyan,hogy a képkeretben ahová kitenné az ismerős képét,ott semmi nincs csak piros az egész,a nevét ahogy kiírná mikor ráviszem az egeret ki ad egy üres rublikát.Mikor ráviszem az egeret erre az "ismerősre" anélkül,hogy rákattintanék a többi simre nemtudok rákattintani,mert elvileg rákattintok másik simre,de csak kijelöli oldalt a keretet,de ugyanúgy azt a gyereket mutatja alul az ismerőseivel.Emellett nem tudok bulit rendezni,mert rámegyek,hogy "rendezzen bulit" vagy rendezzen bulit itt" és elkezd telefonálni,de leteszi azonnal,tehát nem adja ki a listát hogy kiket hívjak meg.Nem tudom mitől lehet ez.Használtam a "testingcheatsenabled true" kódot ,talán ettől van?Alig 1 hete telepítettem fel megint a játékot,előtte fél éve kb akkor is használtam,de nem volt semmi baja..Vannak bennt egyedi ruhák és hajak is,a vírusírtót végigfuttattam.Mitől lehet ez?Mit csináljak?Volt már valakinek hasonló problémája a játékkal?Előre is köszi a válaszokat.

2013. dec. 4. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos simán lehet attól a kódtól, főleg ha nem kapcsoltad ki miután használtad. :/ De akár a telepített cuccoktól is lehet. Nekem is kicsit hibás a játék, de minden működik rajta, csak 12-es hibás. :( Egyébként az újratelepítés tényleg segíthet, én azt ajánlom! :)
2013. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam..azt hiszem..csak új várost kellett csinálni,az előzőt pedig törölni és működik minden.
2013. dec. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!