Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet eredetis accountot...

Hogy lehet eredetis accountot csinálni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy most ingyen játszható 20as szintig azt nem tudom időben ez meddig érvényes de ugye regisztráltam a a bettle.net-en és már nemsokára lenn van de nem tudom, hogy mi az az account nevem amivel be tudok jelentkezni magába a játékba. Valaki tudna segíteni?

2013. dec. 5. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

20as szintig mindig is ingyenes volt, csak a 10 napos korlátot vették el, így most akármeddig tudsz azzal az ingyen accal játszani.

ha regeltél a battle-net-en akkor az ottani email címeddel és amit megadtál jelszót azokkal tudsz bejelentkezni.

2013. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat.
2013. dec. 5. 14:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Letöltötte és belépnék de nem tudok, ezt irja ki: this account needs to be converted to a battlenet account. Mi a megoldás?
2013. dec. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!