Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön az "igazi" Assassin'...

Pegazus900 kérdése:

Mikor jön az "igazi" Assassin's Creed legújabb része?

Figyelt kérdés

Igen sajnálattal vettem észre hogy a 4 már nem nagyon sőt egyenesen nevetséges hogy az utolsó 2 'sequence'ben(<== magyarul?) érünk el oda hogy végre asszaszinok akarunk lenni...

Nem akarok spoilert.Egyszerűen elszomorított, mert a játék megy és működik, DE ez már nem egy ac2 story :(

(Nem beszélve a direkt optimalizálatlan PC változatról -.-, így kell bánni a vásárlókkal tapsoljuk meg az uborkát ezért...)



2013. dec. 6. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Most jott ki a Black Fang, szerinted honnan lehetne tippelni a kovetkezo AC-re?

Az "igazira" meg folosleges varni

2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én örültem neki, hogy végre egy olyan főhőst kaptunk akinek nem lebeg glória a feje fölött. Egyébként mit számít, hogy mikor és hogyan leszünk asszasszinok, ha nem változtat semmit a játékon.

Ez a rész pedig egyértelműen nem a történetre koncentrál, hanem a sok egyéb tennivalóra a játék világában, amiből rengeteg van. Az optimalizáció meg szerintem nem lett olyan rossz mint amilyenre számíthattunk az előző rész után.

Valószínűleg a következő rész jövőév október-novemberben fog megjelenni. (Ahogy ez az előző részekkel is volt.)

2013. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na itt jön képbe az hogy nekem és nem hazudok mi értelme lenne, de az előző rész maxon futott kivéve az árnyékokat ez meg megy minimumon és zavar hogy nagyon lassú.

Hajó csata közben, az ubi rohadt büszke arra az élethű füstre de arra nem gondoltak hogy lesz valaki akinek tán nem éppen az számít hogy száll föl a füst hanem hogy stabil fps-el menjen a játék...

Azt még volt pofájuk azt állítani valamikor hogy egy szar low pc-n IS normálisan futott.

(Nem vagyok hülye nem max. grafikára gondolok...)

2013. dec. 6. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett a története, bár én nem is vártam valami epikus dolgot a Black flag-tól. Szerintem jó hogy a sorozatba vannak ilyen "különcök" mint pl Edward kapitány aki ugye a játék elején azt se tudja hogy kik azok az asszaszinok (a játék legelején is eldobja a zsákmányolt csukló pengéjét :D :D)


De arra kíváncsi leszek hogy melyik korban fog játszódni a következő AC. Neked mi a tipped?

2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az optimalizálásról meg annyit hogy szerintem nem vészes, igaz nem is tökéletes, de sose ment le nekem 35fps alá (mediumon)
2013. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!