Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még valahol aktív, magyar...

Van még valahol aktív, magyar Tera-online közösség (fórum)?

Figyelt kérdés
Sajnos a variance oldala per pillanat szünetel, a fórumuk pedig már rég halott. Sg fórumon se ír senki elég rég. Tudtok valami fórumot, ahol legalább néhányan foglalkoznak még a témával? Nem vagyok kezdő, de jó néha 1-2 dolgot lebeszélni

2013. dec. 7. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, ez az én problémám is:D nemrég kezdtem el,(mondjuk azt se tom hirtelen meik szeró, de elég alacsony szinten vagyok:D) szval kezdő vagyok,nem biztos h. jobb mint a semmi, de egy magyar közösségféle ebben engem is érdekelne:D
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dániel255 válasza:
Sziasztok. Veritason játszom és ott nagy magyar guildről is tudok és több kisebbről :D én magam egy ilyennek vagyok a tagja nem 100% magyar de 80 biztos. van ts vagy skype ha az épp halott ésmindig jó a hangulat (kivéve ha valakinemkapdropotXD) ezért is vagyok én magam eghy kissebben :D itt is megyünk az összes instába és már a legnehezebbek is lemennek :D szal ha veritason játszotok nyugodtan írjatok ránk loyaltia klánnév én magam Daisuke néve megyek :P szóval igen van xd
2014. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de amint írtam is nem játékon belüli közösségre, hanem fórumra gondolok.
2014. jan. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!