Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetséges (Return to...

Hogy lehetséges (Return to Castle Wolfenstein)?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem játszani a Return to Castle Wolfenstein nevű játékkal, amit régebben többször is kijátszottam, most újra kedvet kaptam... A problémám az, hogy ott tartok, ahol csöndbe kell maradni, mert ha lebukok megszólal a "sziréna" és vége a küldetésnek. Az a nagy baj, hogy pont ott mentettem el, ahol pár mp-en belül vége is lesz/lett a küldetésnek, így ha arra a mentésre megyek (és csak arra tudok, mert csak az van), akkor egyfolytában vége lesz... Így most kezdhetem elölről, vagy van valami megoldás erre? Segítsetek! Nem szeretném megint újra kezdeni az egészet...

2013. dec. 8. 17:45
 1/7 homo ludensz ***** válasza:
Pár éve kölcsönkaptam a játék CD. jét feltelepítettem közben újra lett telepítve XP-ről Win7 re és elszállt. A lemezt meg visszaadtam. Neked van lemezed? Mivel a tiédet is újra fel kellene telepíteni szerintem.A neten csak töredékére bukkantam.
2013. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, de ha csak simán elindítom és nem a mentett játékokba megyek, akkor az elejéről kezdi, szóval újra telepíteni nem kell.
2013. dec. 8. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Automentes nincs a palya elejerol? Ugy emlekszem nem csak manualis mentes van abban a jatekban.
2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az még eléggé az eleje (3-4. pálya lehet), 1-1,5 óra alatt el lehet jutni odáig. Én simán újrakezdeném. :D
2013. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig több mentésem volt egy adott szakaszon pont ebből az okból. Sajnos a legutólsó normális mentéstől kell folytatnod.
2013. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerencsére volt automatikus mentés is, így nem kellett újrakezdenem. :)
2013. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj rá a menéseknél hogy show autosaves vagy valami és mánj rá arra, hogy forest, igaz, hogy az elejétől kell kezdeni a pályát de legalább nem kell újra telepíteni :) Am ismerem az érzést volt ilyen problémám de így megtudtam csinálni!!! :)
2014. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!