Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani a Machinariu...

Tudnátok ajánlani a Machinarium-hoz hasonló játékot? Vagy olyat, aminek a zenéjére nagy hangsúlyt fektettek?

Figyelt kérdés

Rákerestem, tudom volt már ilyen kérdés régebben , de nem nagyon érkezett rá válasz. :)

Az Amanita design-es játékokat ismerem mind és a Neverhood-ot is.

Főleg olyan játék érdekelne, aminek a grafikája hasonló és igényes, játékhoz illő zene van alatta.

De bármilyen hasonló tippnek örülnék. :)

(Rákeresni persze neten is rátudok, milyen játékok vannak, de akkor rághatom át magam millió vackon, amikre kár időt is pocsékolni. Mások ajánlásával meg már előrébb vagyok. :))


2013. dec. 9. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Broken Sword sorozat

Monkey Island sorozat

The Longest Journey

Syberia sorozat

Return To Mysterious Island

2013. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösziii! :)

Ezeket ismerem. :( Igaz nem vittem mindet végig, még.

De ezek olyan... normálisabb, komolyabb, emberi karakteres játékok. Olyat nem ismersz amiben fiktívebb főhős, világ van (pl mint a kis robotos, ami aranyos is)?

De nagyon köszi ezeket is, legalább eszembe juttattad. :)


(the whispering world, pl ez is nagyon szép játék)

2013. dec. 9. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Edna & Harvey the Breakout
2018. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!