Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik mid lane championt...

Melyik mid lane championt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára level 30 leszek, úgyhogy azt hiszem ideje lenne választanom egy main championt. Az biztos, hogy mid lanere szeretnék menni, de még nem tudom kivel. Akik tetszenek: Vladimir, Twisted fate, Anivia, Akali, Ziggs, Veigar. Velük már viszonylag gyakorlott is vagyok, de egyéb karik is szóba jöhetnek.

2013. dec. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Zed, Aatrox mid
2013. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül szerintem TF és Akali a legjobbak.


TF azért, mert neki van kb. a leghasznosabb ultja a játékban, gankjei megalapozhatják a csapat győzelmét.


Akali azért, mert nagyon jó snowball champ, tehát pár kill és nagyon, nagyon erős lesz.


Amit még ajánlok, mindenképpen próbáld ki/olvasgass utánuk:


Zed és Kha'zix: mindkettő nagyon erős és élvezet játszani


Orianna: ő is nagyon erős, és nagyon hasznos a kitje


Annie: könnyű játszani, nagyon, nagyon jó dmg és több emberes stun


Lee Sin: Mióta elkezdtem Leezni, messze a kedvenc champom. Habár általában jungleben vagy topon szokták játszani, ez ne bátortalanítson el, hogy midre vigyed, mert oda is tökéletes. Legtöbb mides champnak kevés esélye van ellene. Talán a legnehezebb, de messze a legélvezetesebb játékélményt nyújtó kari. Első szinteken iszonyat könnyű first bloodolni vele. Nagyon, nagyon jó gankjei vannak.

2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annie

Talon

Akali

Fizz

Gragas

Ahri


Ezek a kedvenceim.

2013. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én három kedvencem Ziggs, Syndra és Kennen.


Ziggs nem a legerősebb, de jól lehet vele poke-olni, a W remek escape ability ha esetleg észre veszed, hogy a seggedben van már a jungler, kimondottan hasznos ulti és ami a legfontosabb: szerintem elég szórakoztató játszani vele :D


Syndra pedig kimondottan erős. Pár gömböt leraksz, elnyomod a spellkombót, ulti és már el is tűnt az ellenfél.


Kennen pedig nem tudom miért fogott meg, de már kezdő korom óta az egyik kedvencem :D Talán amit ki tudnák emelni mellette, hogy jó teamfight ultija és üldöző/menekülő spellje van és manát sem használ.

2013. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clairvoyant ***** válasza:
Brandet nem említette eddig senki :) Nagyon jól farmol, nagy területet képes lefedni, egyszerű kombókkal stunol, éget, gyilkol :)
2013. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, asszem Vladimir lesz a kiválasztottam :D
2013. dec. 12. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Vladimir és Akali legjobb ezek közül. Úgy az összes mides közül jó még Brand és Syndra is. Brutál erejük van.
2013. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!