Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 plugin...

Ricsi15hun kérdése:

Counter Strike 1.6 plugin berakása?

Figyelt kérdés
VAn egy problémám a Counter Strike 1.6 nevü játékomhoz van egy szerverem és van hozzá metamod is meg amxxmod is! De amikor beteszek egy plugint akkor a configsba a nevét is oda írom megminden de minden pluginnál azt írja ki, hogy amikor índítom a szervert akkor, hogy file oppened error és akkor a neve és ezt minden pluginnal! Nekem amikor índítom a szervert akkor ilyen cmdre hasonlítóban nítja meg mert nekem hamachis és így csináltam, hogy egy óldalról felinstalláltam. Segítsetek!

2013. dec. 9. 18:58
 1/1 Krist250 válasza:
Kérlek fogalmazz érthetően. Amugy elöször is csak az AMXX modot tedd fel rá, utánna tedd bele a pligonokat és a plugins.ini mappába ird bele a plugibok neveit. Ha jol csinaltad ezeket akkor nem lesz hiba
2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!