Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3, , Player is...

Battlefield 3, , Player is too young, ,? (XBOX 360)

Figyelt kérdés
kb 2 hónapot tudtam normálisan játszani a battlefield 3 multiplayerrel, és aztán amikor multizni akartam, ezt az üzenetet írta ,,Player is too young,,. A főmenüben jobboldalt van egy kis ablak, és ott azt írja, hogy Account not activated, és hogy a battlelog.battlefield.com oldalon tudom aktiválni. Meg is próbáltam, én nem tudtam hogyan kell (egy haverom megpróbálta, és rájött arra, hogy az e-mail címem egy másik origin fiókhoz van társítva) És azt kéne megtudnom, hogy hogyan lehet, megnézni, hogy melyikhez.

2013. dec. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl fiatal vagy.
2013. dec. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemhiszem, mert úgy tudom, hogy csak 14 évesnek kell lenni ehhez (annak ellenére, hogy 18 van ráírva a dobozra), meg amúgy is mondta egy másik srác, hogy ő már elmúlt 18 éves, és neki is ez a próbléma
2013. dec. 11. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a e-mail fiókodban 14 körül vagy korilag, akkor nem hiszem, hogy engedne gamelni a biztonsági baromságok miatt. Nem a konzol látja, hogy hány éves gyerek ül a konzol/monitor előtt.
2013. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lefordítod, akkor az jön ki, amit írtam 1. válaszként, mert arra panaszkodsz ugyebár.
2013. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megnéztem az e-mail fiókomat és ott 1980 van születésnek beállítva
2013. dec. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!