Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the sims 3 világ körül...

A the sims 3 világ körül kiegészítőben hogy lehet olyan kalandokat elvállalni amelyekért erekjéket kapunk meg kriptákban lehet sétálni? Régen nekem mehetett de mostmár csak olyan kalandokat ad amiben halat kell fogni vagy gyűjtögetni kell?

Figyelt kérdés
tudom hogy a táblánál lehet de olyat nem ad ki. mit csináljak? például a nagy piramis kuldit akarom megcsinálni de nem kapok olyan lehetőséget, hogy lehet felderítős küldiket vállalni?

2013. dec. 9. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Ha csak felderíteni akarsz, meg egy két ereklyét, még el sem kell vállalnod küldetést sem . szimplán odamész a Piramishoz, bemész, és felderíted.
2013. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam ez úgy működött, hogy valamennyi relikviát össze kellett gyűjtenem a környéken, de ez is országonként változó. Fontos az is, hogy látogass el a piacra, vásárolj - minden nap egyszer mehetsz - ismerkedj/barátkozz egy-két helybélivel. De ha éppen nem csináltam semmit, legkésőbb másnap, telefonon kalandra kerestek simet. Aztán vagy elvállaltam, vagy nem.
2014. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!