Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Ghost or Battlefi...

Call of Duty Ghost or Battlefield 4? Miért?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen mindig is a CoD felé hajlottam de amióta a Steam-é lett, azóta nem igazán játszadozom, vele, a Battlefieldel a Netes indító továbbá a bejárhatatlan pálya az irritáló továbbá a Spawn idő, főleg ha a szerveren csak 5-5en vagytok.

Nos?

Ti melyiket választanátok/Választották és miért?



2013. dec. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem pörög a Szórakozás részleg, csak egy újabb ostoba veszekedést indítottál volna el valószínűleg, aminek a vége egymás szidása.


Normális vitát még nem láttam, ha erről a két játékról volt szó.

2013. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orgins ***** válasza:

Tehát, a Ghostnak Singelplayermodja jobb, a multija pörgösebb, a grafikája rosszabb.

A BF4-nek nem a singel az erőssége, a jelenlegi legszebb játék a piacon, és a multi, ember a multija, arra nincsenek szavak.Tankok Harckocsik, Hajók, Helikopterek, Repülők és mindez megtoldva 4 kasztra osztott gyalogossággal,és hihetetlen vizuális és hangeffektekkel, valamint a pálya nagy része rombolható és jóval több pálya van benne amelyek jóval nagyobbak, valamint a szerverek nagyobb férőhelyesek.(Bocs a fejetlenségért)

Mint látszik is én Bf párti vagyok, de a COD játékokat is kedvelem, játszottam velük amíg nem szűnt meg törtbe a 6.

2013. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha a Cod-ot választod idegbeteg leszel...

Ha bf4 et... JÁTÉKFÜGŐŐ!!

2013. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Battlefield 4-et azért nem szeretem, mert nagyon bugos, nagyon nincs kidolgozva. A COD ghost-ot válazd szerintem. A Call of Duty sorozat sosem hoz csalódást! :)
2014. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, mert 6 éve ugyanazt a játékot veheted meg... Mindig tudod, hogy mire számíts. :)
2014. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!