Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sorsjegyen vagy tippmixen...

Sorsjegyen vagy tippmixen érdemesebb játszani?

Figyelt kérdés
Üdv! El szeretnék kezdeni egy szerencsejátékot (nem leszek játékfüggő). Tippmixre vagy sorsjegyre gondoltam. Melyikbe van nagyobb esély arra, hogy nyerek? Sorsjeggyel nagyobbat is lehet nyerni, meg egyszerűbb is, kisebb a "kockázat", így nekem az szimpatikusabb. De kíváncsi lennék a ti véleményeitekre!

2013. dec. 11. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha értesz hozzá, akkor Tippmix. Ha nem vagy benne a nemzetközi fociban, akkor sorsjegy. Az teljesen szerencse.
2013. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek a tippmixhez, eddig kétszer játszottam vele 200-200 forintal egyszer nyertem egyszer vesztettem. Sorsjegyet régen vettem néha visszajött az ára. Most viszont hallottam valakitől, hogy ő vesz 5000 forintból 200 forintos black jacket (ugye az 25 db) és általában szépen nyer vele. Ez így beválhat?
2013. dec. 11. 22:11
 3/3 Sir Sarcasm ***** válasza:
90%
ha nem akarsz megtnanulni mixelni (ami szerintem nem nehéz), akkor marad a sorsjegy. Ha mindig van egy kis fölös pénzed, akkor megéri.
2013. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!