Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben ha a játék végén...

GTA V-ben ha a játék végén trevor halálát választom és befejezem a játékot, hogyan lehet az ő mellék küldetéseit megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem azt kellett volna választani. Volt értelmes módja is, így nem leszel 100%-os.
2013. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hátköszi:\ még jó hogy2 mentésem vancsak a másik még 40%on van :sss
2013. dec. 12. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a 40% nem olyan gáz. Én múltkor az egészet újrakezdtem, mert egy másik konzolon játszottam és azt hittem, hogy át tudom vinni a mentéseket, de mégsem. Viszont nem volt hátrány, hogy újrakezdtem. :D Amúgy akkor a mellék küldiket is tudod csinálni, ha 40ről újra megcsinálod.
2013. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát egy délután és egy este alatt meg van:D egyébként jó a story nagyon:D
2013. dec. 12. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd meg fogsz lepődni, mikor majd a 3. lehetőséget választod a telefonban. Állítólag az az eredeti befejezése, vagyis az értelmes embereknek szánt.. én azt választottam, körülbelül 1 óra volt a küldetés.. :D
2013. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg csináltam azt is de nem lehet felülírni az első választásodat:D nagyon jó volt:DDD
2013. dec. 12. 21:57
 8/9 anonim válasza:
A C (deathwish) opciót kellett volna választani.
2017. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemohalacska ***** válasza:
Bármelyik opcióval lehet statiszikailag 100%-os ugyanis Trevor és Michael Stranger and Freaks küldetései nem kellenek a 100%-hoz. Persze az más kérdés ha valaki abszolut 100%-ra hajt. :D
2017. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!